Förtroendevalda i Mölndals stad

Marcus Velickovic (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Miljönämnden Ersättare 2019-01-01 2022-12-31