Förtroendevalda i Mölndals stad

Annika Svengren (V)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-19 2026-10-14
Skolnämnden Ledamot 2019-01-01 2022-12-31