Förtroendevalda i Mölndals stad

Anna Mårland (V)

Kontaktinformation

E-post:
annalotta.marland@molndal.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Brottförebyggande råd Representant 2022-11-23 2026-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2022-10-19 2026-10-14
Social- och arbetsmarknadsnämnden Ersättare 2021-12-15 2022-12-31
Sociala hållbarhetsutskottet Vice ordförande 2022-10-27 2026-10-31