Förtroendevalda i Mölndals stad

Ingvar Paulsson (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
MölnDala Fastighets AB Ledamot 2022-04-14 2023-04-19