Förtroendevalda i Mölndals stad

Jonathan Andersson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-19 2026-10-14
Utbildningsnämnden Ersättare 2022-09-22 2022-12-31