Ingela Ohldin (M)

Kontaktinformation

E-post:
ingela.ohldin@molndal.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-09-17 - 2022-10-14
Social- och arbetsmarknadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31