Förtroendevalda i Mölndals stad

Linus Hedberg (M)

Kontaktinformation

E-post:
linus.hedberg@molndal.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Mölndalsbostäder AB Ordförande 2021-04-22 - 2022-04-20
Skolnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Social- och arbetsmarknadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31