Annalotta Mårland (V)

Kontaktinformation

E-post:
annalotta.marland@molndal.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-12-17 - 2022-10-14
Skolnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31