Kristina Körnung (S)

Kontaktinformation

E-post:
kristina.kornung@molndal.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Mölndalsbostäder AB Ledamot 2020-04-23 - 2021-04-21