Förtroendevalda i Mölndals stad

Elin Andersson (L)

Kontaktinformation

E-post:
elin.andersson@molndal.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Folkhälsorådet Ledamot 2018-11-01 - 2022-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-25 - 2022-10-14
Sociala hållbarhetsutskottet Ledamot 2018-11-01 - 2022-10-31
Valberedning Ledamot 2018-10-25 - 2022-10-14